Tvorenie nás baví - zastav sa a tvor!

PREUKAZY - Členovia a návštevníci Klubu Luna

Ako sa stať členom klubu  (preukaz člena klubu)

Členom, členkou Klubu Luna sa môžete stať, ak máte 18 rokov a chcete sa za zúčastňovať programov Klubu – Kreatívneho klubu, ale aj Senior Friendly.

Ročné členstvo stojí 48 eur, polročné 25 eur. Seniori 40 eur ročne a 20 eur polročne (Preukaz člena klubu).

Členovia platia znížené vstupné oproti nečlenom klubu.

Členovia, členky klubu majú prednosť na všetky podujatia pred  nečlenmi klubu.

Členovia, členky klubu budú pravidelne ako prví informovaní o všetkých aktivitách klubu.

Ak nechcete byť členom, členkou klubu a chcete sa zúčastniť klubových akcií len niekedy, môžete

navštevovať  klubové akcie za jednorazové  vstupné, v ktorom je zahrnutý vstup na konkrétne podujatie a občerstvenie – káva, čaj, domáce čerstvé limonády.

Ako sa stať návštevníkom klubu (preukaz návštevníka klubu)

Na základe preukazu návštevníka klubu, ktorý Vám radi vystavíme, môžete mať 10. vstup zdarma (okrem kurzov).

Prihlásiť sa môžete osobne na adrese klubu (ul. 29.augusta č. 34), mailom resp. telefonicky. Preukaz návštevníka klubu platí 1 rok.

mailom na: info@klubluna.sk,

telefonicky na : 0948 603 872

Fotografie z hornej a spodnej miestnosti nášho klubu. V hornej spoločenskej časti mávame prednášky a v spodnej pracovnej miestnosti sú naše pracovné aktivity.

Fotografie: Matej Kováč a GG